Preview Mode Links will not work in preview mode

Alter Eko

Dec 30, 2018

Eurozóna by kvůli zadlužené, populisty vedené Itálii mohla v roce 2019 zažít další ostrý test. Celou Evropu pak zcela jistě ozkouší blížící se – a stále nedostatečně připravený – brexit. Tím ale seznam výzev, které před námi stojí, zdaleka nekončí.


Dec 3, 2018

Mocenský rebalanc pokračuje, i proto nelze na globální scéně čekat zklidnění. To pak jen umocní domácí poblémy Spojených států, Číny, Brazílie a mnoha dalších systémově významných zemí. Podrobnosti nabízí první díl Alter Eko výhledu na rok 2019. 

 

Druhý díl Alter Eko výhledu se...


Nov 27, 2018

Moderní technologie jako blockchain přinášejí do finančního sektoru zrychlenou evoluci s prvky revoluce. Společnosti, které budou schopny nových finančních institucí a služeb naplno využít, na tom vydělají. Ostatní budou postupně ztrácet dech.

 

Další díl Alter Eko vám nabídne výčet toho...


Nov 20, 2018

Moderní technologie mění očekávání spotřebitelů, okamžité řešení od firem i úřadů se například považuje za samozřejmost. Stejně tak roste poptávka po zjednodušení a souvisejícím zacílení produktů. Stávající lídři proto mohou skončit na vedlejší koleji.

V dalším díle se...


Nov 16, 2018

Se správným produktem a správnými lidmi se (i) malá česká firma může prosadit ve velké Číně. Podmínkou je orientace na delší horizont a ochota riskovat. Zároveň je – i kvůli obchodním válkám – třeba vybírat, ne každý rychle rostoucí trh se totiž třpytí.

Další díly podcastu naleznete...